MEI VAKANTIE

Lessen op Zaterdag 22 APRIL

08:00 – 09:00 CrossFit WOD
09:00 – 10:00 CrossFit KIDS
10:00 – 11:00 CrossFit WOD
11:00 – 12:00 CrossFit Teens
12:00 – 13:00 CrossFit WOD

Lessen op Zondag 23 April

09:30 – 10:30 CrossFit WOD

Lessen op Maandag 24 April

09:00 – 10:00 CrossFit WOD
18:00 – 19:00 CrossFit WOD
19:00 – 20:00 Power Lifting
20:00 – 20:30 Kettlebell
20:30 – 21:30 CrossFit WOD

Lessen op Dinsdag 25 April

10:00 – 19:00 CrossFit Open Gym
19:30 – 20:30 CrossFit WOD
20:30 – 21:30 CrossFit WOD

Lessen op Woensdag 26 April

08:00 – 09:00 CrossFit WOD
09:00 – 09:45 Circuittraining

16:00 – 16:45 CrossFit Kids
16:45 – 17:45 CrossFit Teens
18:00 – 19:00 CrossFit WOD
19:00 – 20:00 CrossFit WOD
20:00 – 21:00 CrossFit WOD

Lessen op Donderdag 27 April

GESLOTEN IVM KONINGSDAG!

Lessen op Vrijdag 28 April

10:00 -19:00 CrossFit Open Gym
20:00 -21:00 CrossFit WOD

Lessen op Zaterdag 29 APRIL

08:00 – 09:00 CrossFit WOD
09:00 – 10:00 CrossFit KIDS
10:00 – 11:00 CrossFit WOD
11:00 – 12:00 CrossFit Teens
12:00 – 13:00 CrossFit WOD

Lessen op Zondag 30 APRIL

09:30 – 10:30 CrossFit WOD

Lessen op Maandag 1 mei

09:00 – 10:00 CrossFit WOD
18:00 – 19:00 CrossFit WOD
19:00 – 20:00 Power Lifting
20:00 – 20:30 Kettlebell
20:30 – 21:30 CrossFit WOD

Lessen op Dinsdag 2 mei

10:00 – 19:00 CrossFit Open Gym
19:30 – 20:30 CrossFit WOD
20:30 – 21:30 CrossFit WOD

Lessen op Woensdag 3 mei

08:00 – 09:00 CrossFit WOD
10:15 – 11:00 Circuittraining

16:00 – 16:45 CrossFit Kids
17:00 – 17:45 CrossFit Teens
18:00 – 19:00 CrossFit WOD
19:00 – 20:00 CrossFit WOD
20:00 – 21:00 CrossFit WOD

Lessen op Donderdag 4 mei

10:00 – 18:00 CrossFit Open Gym
18:00 – 18:45 CrossFit WOD
20:00 – 21:00 CrossFit WOD
21:00 – 21:30 Kettlebell training

Lessen op Vrijdag 5 mei

GESLOTEN ivm Bevrijdingsdag!

Lessen op Zaterdag 6 mei
08:00 – 09:00 CrossFit WOD
09:00 – 10:00 CrossFit KIDS
10:00 – 11:00 CrossFit WOD
11:00 – 12:00 CrossFit Teens
12:00 – 13:00 CrossFit WOD

Lessen op Zondag 7 mei
09:30 – 10:30 CrossFit BUDDY WOD

MEI VAKANTIE
Lessen op Zaterdag 22 APRIL
Dojo Swalm 2 (Zevenkamp)
08:30 – 09:30 Kata Selectie / Kata /Kihon
09:30 – 10:15 Karate Kids 1 4 en 5 jaar
10:15 – 11:15 Karate Jeugd 6 jaar en ouder
11:15 – 12:15 Hele Academy

Lessen op Maandag 24 April
Brede school ( Nesselande)
16:15 – 17:15 Karate 4 t/m 7 jaar
17:15 – 18:15 Karate 8 t/m 13 jaar

Dojo Swalm 2 (Zevenkamp)
19:30 – 20:30 Karate Senioren (vanaf 14 jr)
20:30 – 21:30 Jiujitsu Senioren (vanaf 14 jr)

Lessen op Dinsdag 25 April
Basisschool Fritjof Nansenplaats (Ommoord)
16:30 – 17:30 Karate 4 t/m 13 jaar

Dojo (Swalm 2)Zevenkamp
17:00 – 18:00 Jiujitsu jeugd vanaf 6 jaar
18:00 – 18:45 Budo vanaf 14 jaar
18:45 – 19:30 Boxing Bag vanaf 14 jaar
19:30 – 21:00 BJJ vanaf 14 jaar

Lessen op Woensdag 26 April
Dojo (Swalm 2) Zevenkamp
09:15 – 10:00 Tiny Tigers 2/3 jarige
16:00 – 16:45 Budo 6 t/m 10 jaar
17:00 – 18:00 Karate 6 t/m 13 jaar
18:00 – 19:00 Jiujitsu (jeugd) 6 t/m 17 jaar
19:00 – 19:45 Budo 11 jaar en ouder
19:45 – 20:45 Karate Senioren (vanaf 14 jaar)
20:45 – 21:45 Jiujitsu Senioren (vanaf 14jr)

Lessen op Donderdag 27 April

GESLOTEN IVM KONINGSDAG!

Lessen op Vrijdag 28 April
Dojo Swalm 2 (Zevenkamp)
16:00 – 17:00 Karate 6 t/m 11 jaar
17:00 – 18:00 Jiujitsu 6 t/m 11 jaar
18:00 – 19:00 Jiujitsu 12 jaar en ouder
19:00 – 20:00 Karate 12 jaar en ouder l

Lessen op Zaterdag 29 APRIL

Dojo Swalm 2 (Zevenkamp)
08:30 – 09:30 Kata Selectie / Kata /Kihon Academy & Ruben
09:30 – 10:15 Karate Kids 1 4 en 5 jaar
10:15 – 11:15 Karate Jeugd 6 jaar en ouder
11:15 – 12:15 Academy Youngsters,Rookies,
12:15 – 13:15 Academy Prospects & Elites

Lessen op Maandag 1 mei
Brede school ( Nesselande)
16:15 – 17:15 Karate 4 t/m 7 jaar
17:15 – 18:15 Karate 8 t/m 13 jaar

Dojo Swalm 2 (Zevenkamp)
19:30 – 20:30 Karate Senioren (vanaf 14 jr)
20:30 – 21:30 Jiujitsu Senioren (vanaf 14 jr)

Lessen op Dinsdag 2 mei
Basisschool Fritjof Nansenplaats (Ommoord)
16:30 – 17:30 Karate 4 t/m 13 jaar

Dojo (Swalm 2)Zevenkamp
17:00 – 18:00 Jiujitsu jeugd vanaf 6 jaar
18:00 – 18:45 Budo vanaf 14 jaar
18:45 – 19:30 Boxing Bag vanaf 14 jaar
19:30 – 21:00 BJJ vanaf 14 jaar

Lessen op Woensdag 3 mei
Dojo (Swalm 2) Zevenkamp

09:15 – 10:00 Tiny Tigers 2/3 jarige
16:00 – 16:45 Budo 6 t/m 10 jaar
17:00 – 18:00 Karate 6 t/m 13 jaar
18:00 – 19:00 Jiujitsu (jeugd) 6 t/m 17 jaar
19:00 – 19:45 Budo 11 jaar en ouder
19:45 – 20:45 Karate Senioren (vanaf 14 jaar)
20:45 – 21:45 Jiujitsu Senioren (vanaf 14jr)

Lessen op Donderdag 4 mei

Dojo Swalm 2 (Zevenkamp)
16:30 – 17:15 Budo 6 t/m 11 jaar
17:15 – 18:00 Budo 12 jaar en ouder
18:00 – 18:45 Academy Youngsters en Rookies
19:00 – 20:30 Academy Prospects en Elites
20:30 – 22:00 BJJ Senioren (vanaf 14jr.)

Lessen op Vrijdag 5 mei

GESLOTEN ivm Bevrijdingsdag!

Lessen op Zaterdag 6 mei

Dojo Swalm 2 (Zevenkamp)

08:30 – 09:30 Kata Selectie / Kata /Kihon Academy & Ruben
09:30 – 10:15 Karate Kids 1 4 en 5 jaar
10:15 – 11:15 Karate Jeugd 6 jaar en ouder
11:15 – 12:15 Academy Youngsters,Rookies,
12:15 – 13:15 Academy Prospects & Elites

Let op!
Vrijdag 14 April
Gesloten i.v.m. Goede Vrijdag

Zaterdag 15 April
08:30 – 09:30 Kata Training
09:30 – 10:30 Karate 4 t/m 6 jaar
10:30 – 11:30 Karate 7 t/m 13 jaar
11:30 – 13:30 Hele Academy

Zondag 16 April
Gesloten i.v.m. 1ste Paasdag

Maandag 17 April
Gesloten i.v.m. 2 de Paasdag

Fijne wensen iedereen een leuk Paasweekend!

Let op!
Vrijdag 14 April
Gesloten i.v.m. Goede Vrijdag

Zaterdag 15 April
08:00 – 09:00 WOD
09:00 – 10:00 WOD KIDS
10:00 – 11:00 WOD
11:00 – 12:00 WOD TEENS

Zondag 16 April
Gesloten i.v.m. 1ste Paasdag

Maandag 17 April
Gesloten i.v.m. 2 de Paasdag

Fijne wensen iedereen een leuk Paasweekend!

Beste examenkandidaten,

Hierbij nodigen wij u uit voor deelname aan het bandenexamen op woensdag 29 maart en donderdag 30 maart.

Het examen wordt afgenomen op de volgende locatie:
• Dojo Unity99
Swalm 2
3068 LH Rotterdam

U dient zich ca. een kwartier voorafgaand van het begin van uw examen te melden. Het examen kost € 11,00 en dient bij het melden te worden betaalt.
De uitslag van uw examen is aansluitend aan uw examen.
Het publiek mag voorafgaand aan uw examen naar binnen. Kinderen mogen het examen bijwonen, mits ze rustig zijn.
Zorg ervoor dat ook je uitrusting (bescherming zoals handschoenen evt. bitje of voet/scheenbescherming) compleet is.

Deelnemerslijst (Controleer a.u.b. of de gegevens kloppen, indien dit niet het geval is z.s.m. doorgeven) De band die wordt vernoemd is de kleur band waarvoor je examen gaat doen.

Jiujitsu Teens WOENSDAG 18:00 – 19:00
Timon Uijl 8-10-2002 Jongen Jiujitsu Wit Wit/Geel 260
Serhiy Ryabyy 5-4-1993 Jongen Jiujitsu Geel Geel/Oranje 280

Budo Groep WOENSDAG tijdens reguliere uur
Tim van den Dool 3-2-2008 Jongen Budo Wit Wit/Geel 240 Woensdag Budo 14:30 – 15:15
Duco Giesbers 22-8-2008 Jongen Budo Wit Wit/Geel 240 Woensdag Budo 14:30 – 15:15
Kiet Tuinder 5-9-2006 Jongen Budo Wit Wit/Geel 240 Woensdag Budo 14:30 – 15:15
Rens Helderman 6-9-2005 Jongen Budo Wit Wit/Geel 240 Woensdag Budo 14:30 – 15:15
Aaron Snoeij 30-11-2004 Jongen Budo Wit Wit/Geel 240 Woensdag Budo 15:15 – 16:00
Rob van Dijk 13-6-1994 Jongen Budo Groen Groen/Blauw 260 woensdag
Luca Allart 31-8-2008 Jongen Budo Wit Wit/Geel 240 Woensdag Budo 14:30 – 15:15
Romy Kocken 6-7-2006 Meisje Budo Wit/Geel Geel 260 Woensdag

Karate Senior WOENSDAG tijdens reguliere uur 19:45 – 20:45
Rayjean Janssen 12-6-2001 Jongen Karate Blauw/ Bruin Bruin 280 Woensdag Karate Senior
Cikay Janssen 5-11-1997 Jongen Karate Blauw/ Bruin Bruin 280 Woensdag Karate Senior
Ismail Alasag 27-1-2003 Jongen Karate Blauw Blauw/ Bruin 280 Woensdag Karate Senior
Esma Alasag 13-11-1999 Meisje Karate Blauw Blauw/ Bruin 280 Woensdag Karate Senior
Ceryl Torenvlied 17-2-1999 Meisje Karate Blauw/ Bruin Bruin 280 Woensdag Karate Senior
Naomi Stekelenburg 5-10-1993 Meisje Karate Blauw/ Bruin Bruin 280 Woensdag Karate Senior
Kelly van den Bulk 24-9-1995 Meisje Karate Blauw/ Bruin Bruin 280 Woensdag Karate Senior
Serhiy Ryabyy 5-4-1993 Jongen Karate Oranje Groen 280 Woensdag Karate Senior
Breno lima da silva 5-7-2000 Jongen Karate Groen Blauw 260
Finn Swart 1-12-2002 Jongen Karate Blauw Blauw/ Bruin 280

Budo Groep DONDERDAG tijden reguliere uur
Thijs Van der Burg 10-10-2007 Jongen Budo Wit/Geel Geel 240 Donderdag Budo 16:30 – 17:15
Kenji van Mook 30-9-2007 Jongen Budo Wit/Geel Geel 260 Donderdag Budo 16:30 – 17:15
Joris Hoos 10-9-2007 Jongen Budo Wit/Geel Geel 260 Donderdag Budo 16:30 – 17:15
Duco Giesbers 22-8-2008 Jongen Budo Wit Wit/Geel 240 Donderdag Budo 17:15 – 18:00
Christiaan Carlebur 30-9-2000 Jongen Budo Wit/Geel Geel 280 Donderdag Budo 17:15 – 18:00
Jasper Wesdorp 17-11-2001 Jongen Budo Oranje Oranje/Groen 260 Donderdag Budo 17:15 – 18:00
Tarik Baten 20-9-2001 Jongen Budo Oranje/Groen Groen 280 Donderdag Budo 17:15 – 18:00
Robin Vogelaar 17-9-2002 Jongen Budo Wit/Geel Geel 280 Donderdag

Beste examenkandidaten,

Hierbij nodigen wij u uit voor deelname aan het bandenexamen op zondag 2 april 2017.

Het examen wordt afgenomen op de volgende locatie:
• Dojo Unity99
Swalm 2
3068 LH Rotterdam

Tijden:
09:00 – 10:00 Karate Groep 1
10:00 – 11:00 Karate Groep 2
11:00 – 12:00 Karate Groep 3
12:00 – 13:00 Jiujitsu

U dient zich ca. een kwartier voorafgaand van het begin van uw examen te melden. Het examen kost € 11,00 en dient bij het melden te worden betaalt.
De uitslag van uw examen is aansluitend aan uw examen.

Het publiek mag voorafgaand aan uw examen naar binnen. Kinderen mogen het examen bijwonen, mits ze rustig zijn.
Zorg ervoor dat ook je uitrusting (bescherming zoals handschoenen evt. bitje of voet/scheenbescherming) compleet is.
Deelnemerslijst (Controleer a.u.b. of de gegevens kloppen, indien dit niet het geval is z.s.m. doorgeven) De band die wordt vernoemd is de kleur band waarvoor je examen gaat doen.

Groep 1:09:00 – 10:00
Hakan Altintas 5-10-2009 Karate Wit Wit/Geel 240 Zondag Karate Jeugd
Giel banga 22-12-2008 Karate Wit Wit/Geel 240 Zondag Karate Jeugd
Bas van Gogh 22-dec-08 Karate Wit Wit/Geel 240 Zondag Karate Jeugd
Keano Verschoor 11-10-2008 Karate Wit Wit/Geel 240 Zondag Karate Jeugd
Flynn van kruining 23-9-2008 Karate Wit Wit/Geel 240 Zondag Karate Jeugd
Nofil Zidane Raja 29-12-2011 Karate Wit Wit/Geel 240 Zondag Karate Jeugd
Lana Van Kleeff 21-10-2011 Karate Wit Wit/Geel 240 Zondag Karate Jeugd
Dominique Lammers 28-12-2007 Karate Wit Wit/Geel 240 Zondag Karate Jeugd
Guus Herben 16-12-2009 Karate Wit Wit/Geel 240 Zondag Karate Jeugd
Roca Merc 31-10-2011 Karate Wit Wit/Geel 240 Zondag Karate Jeugd
Fraser Pattenier 26-12-2009 Karate Wit Wit/Geel 240 Zondag Karate Jeugd
Izrahiah Smith 24-7-2009 Karate Wit Wit/Geel 240 Zondag Karate Jeugd
Noor Aertgeerts 12-10-2010 Karate Wit Wit/Geel 240 Zondag Karate Jeugd
Yani Broere 6-10-2009 Karate Wit Wit/Geel 240 Zondag Karate Jeugd
Miko Bogerd 13-9-2010 Karate Wit Wit/Geel 260 Zondag Karate Jeugd
Layny Pourier 25-4-2009 Karate Wit Wit/Geel 240 Zondag Karate Jeugd
Dari-Ann Sijthoff 26-5-2010 Karate Wit Wit/Geel 260 Zondag Karate Jeugd
Tim Hoogendijk 25-3-2010 Karate Wit Wit/Geel 240 Zondag Karate Jeugd
Bas van Noort 10-apr-10 Karate Wit Wit/Geel 240 Zondag Karate Jeugd
Matthias Kruizenga 1-12-2009 Karate Wit Wit/Geel 240 Zondag Karate Jeugd
Quinten Lagendijk 1-11-2010 Karate Wit Wit/Geel 240 Zondag Karate Jeugd
Fons Klinker 8-4-2011 Karate Wit Wit/Geel 240 Zondag Karate Jeugd
Danijel Rajakovic 17-9-2010 Karate Wit Wit/Geel 240 Zondag Karate Jeugd
Tim De Mooij 5-11-2009 Karate Wit Wit/Geel 240 Zondag Karate Jeugd
Owen Stijl 10-11-2008 Karate Wit Wit/Geel 240 Zondag Karate Jeugd
Xander Matthijs 29-10-2009 Karate Wit Wit/Geel 240 Zondag Karate Jeugd
Jaymelaino Reyke 18-7-2010 Karate Wit Wit/Geel 240 Zondag Karate Jeugd
Jalaysa Bhawanidin 4-5-2009 Karate Wit Wit/Geel 240 Zondag Karate Jeugd

Groep 2 10:00 – 11:00
Jacob Van Hoytema 15-8-2008 Karate Wit Wit/Geel 240 Zondag Karate Jeugd
Madelief van Dongen 17-2-2008 Karate Wit Wit/Geel 240 Zondag Karate Jeugd
Jada Van Ooijen 10-12-2007 Karate Wit Wit/Geel 240 Zondag Karate Jeugd
Kenan Altintas 29-8-2007 Karate Wit Wit/Geel 240 Zondag Karate Jeugd
Demyan Dyguan T Affo 21-4-2006 Karate Wit Geel 240 Zondag Karate Jeugd
Younes Waardenburg van 15-1-2005 Karate Wit Geel 300 Zondag Karate Jeugd
Shreyas Walia 18-4-2009 Karate Wit/Geel Geel 240 Zondag Karate Jeugd
Laura Maas 3-9-2009 Karate Wit/Geel Geel 240 Zondag Karate Jeugd
Djonnie Hijnen 21-8-2008 Karate Wit/Geel Geel 240 Zondag Karate Jeugd
Cerella Nassy 13-3-2007 Karate Wit/Geel Geel 260 Zondag Karate Jeugd
Tommy de Melker 15-3-2009 Karate Wit/Geel Geel 240 Zondag Karate Jeugd
Nikita Zevenbergen 15-11-2008 Karate Wit/Geel Geel 240 Zondag Karate Jeugd
Reda Khalil 17-1-2007 Karate Wit/Geel Geel 260 Zondag Karate Jeugd
Femke Hough 11-9-2009 Karate Wit/Geel Geel 240 Zondag Karate Jeugd
Xanthe Hough 10-12-2007 Karate Wit/Geel Geel 240 Zondag Karate Jeugd
Noah Van engelenburg 27-10-2008 Karate Wit/Geel Geel 240 Zondag Karate Jeugd
Jim Sneeuw 15-2-2009 Karate Wit/Geel Geel 240 Zondag Karate Jeugd
Timon Bontenbal 26-3-2008 Karate Wit/Geel Geel 240 Zondag Karate Jeugd
Richenera Eyra 16-4-2008 Karate Wit Geel 240 Zondag Karate Jeugd
Yenthe van der Vliet 13-2-2009 Karate Wit/Geel Geel 260 Zondag Karate Jeugd
Keanu Kruijthof 12-2-2007 Karate Wit/Geel Geel 260 Zondag Karate Jeugd
Joshua Brackx 17-11-2007 Karate Wit/Geel Geel 280 Zondag Karate Jeugd
Clai-Van Kartowikromo 8-12-2006 Karate Wit Geel 280 Zondag Karate Jeugd
Nick Groeneveld 26-8-2009 Karate Wit/Geel Geel 240 Zondag Karate Jeugd
Jasper Punt 7-3-2009 Karate Wit/Geel Geel 240 Zondag Karate Jeugd
Ejilay Chin-A-Joe 25-6-2007 Karate Wit/Geel Geel 240 Zondag Karate Jeugd
Rayan Mutlu 30-9-2007 Karate Wit/Geel Geel 260 Zondag Karate Jeugd

Groep 3 11:00 – 12:00
Alyssia Voorduin 18-8-2007 Karate Geel Geel/Oranje 240 Zondag Karate Jeugd
Olivia M.A.Rozenblad 6-6-2010 Karate Geel Geel/Oranje 240 Zondag Karate Jeugd
Ege Demirel 26-4-2008 Karate Geel Geel/Oranje 260 Zondag Karate Jeugd
Nino Simin 14-4-2008 Karate Geel Oranje 240 Zondag Karate Jeugd
Liz Van der Linden 11-5-2008 Karate Geel/Oranje Oranje 240 Zondag Karate Jeugd
Jim Koremans 30-12-2005 Karate Geel Oranje 260 Zondag Karate Jeugd
Kai de Rybel 28-1-2006 Karate Geel Oranje 260 Zondag Karate Jeugd
Senna Grootenboer 20-jun-08 Karate Geel/Oranje Oranje 240 Zondag Karate Jeugd
Vishava Jainandunsing 14-11-2006 Karate Geel/Oranje Oranje 240 Zondag Karate Jeugd
Luuk Bogerd 25-9-2006 Karate Geel/Oranje Oranje 280 Zondag Karate Jeugd
Irene Vermaas 12-10-2004 Karate Geel Oranje 260 Zondag Karate Jeugd
Isa Winkel 17-2-2006 Karate Geel Oranje 240 Zondag Karate Jeugd
Merwe Mutlu 7-7-2005 Karate Geel Oranje 240 Zondag Karate Jeugd
Joshua Agussalim 22-apr-06 Karate Oranje Groen 240 Zondag Karate Jeugd
Niek van der Weide 28-11-2005 Karate Oranje Groen 260 Zondag Karate Jeugd
Vincent Hoozemans 5-12-2006 Karate Oranje Groen 240 Zondag Karate Jeugd
kaylee van haaren 11-3-2005 Karate Oranje Groen 260 Zondag Karate Jeugd
Otis Ernst 13-10-2006 Karate Oranje Groen 260 Zondag Karate Jeugd
Merijn van der Vliet 5-1-2007 Karate Oranje Groen 260 Zondag Karate Jeugd
Melina Baars 31-7-2006 Karate Oranje Groen 240 Zondag Karate Jeugd
Kai Werff 18-9-2006 Karate Oranje Groen 240 Zondag Karate Jeugd
Ayoub Choulli 6-dec-05 Karate Oranje Groen 260 Zondag Karate Jeugd
Ricardo Franken 25-mei-06 Karate Oranje Groen 260 Zondag Karate Jeugd
Turi Swart 16-8-2005 Karate Groen Blauw 260 Zondag Karate Jeugd
Roos Amerongen van 18-6-2004 Karate Groen Blauw 240 Zondag Karate Jeugd
Kosta Pappaioannou 6-7-2004 Karate Groen Blauw 280 Zondag Karate Jeugd
Stephanie van Gool 26-5-2005 Karate Groen Blauw 260 Zondag Karate Jeugd
Bobbie Kruijthof 18-7-2003 Karate Groen Blauw 260 Zondag Karate Jeugd
Joey van Gennip 11-jun-04 Karate Groen Blauw 260 Zondag Karate Jeugd
Lara Fortes 17-9-2004 Karate Geel Oranje 300 Zondag Karate Jeugd

Groep 4 12:00 – 13:00
Matthieu Petit 17-11-2005 Jiujitsu Wit/Geel Geel 260 Zondag Jiujitsu Jeugd
Britt de Haas 17-3-2009 Jiujitsu Geel/Oranje Oranje 240 Zondag Jiujitsu Jeugd
Milan Ironimus Boller 27-2-2008 Jiujitsu Wit Wit/Geel 240 Zondag Jiujitsu Jeugd
Caiden Nassy 16-6-2005 Jiujitsu Wit/Geel Geel 260 Zondag Jiujitsu Jeugd
Stein van Wolde 21-6-2006 Jiujitsu Geel/Oranje Oranje 240 Zondag Jiujitsu Jeugd
Isis Lissenberg 4-3-2006 Jiujitsu Wit Wit/Geel 240 Zondag Jiujitsu Jeugd
Jennifer de Wit 13-9-2004 Jiujitsu Wit/Geel Geel 240 Zondag Jiujitsu Jeugd
Jacky Bout 20-2-2009 Jiujitsu Wit Wit/Geel 220 Zondag Jiujitsu Jeugd
Indy Bout 20-2-2009 Jiujitsu Wit Wit/Geel 220 Zondag Jiujitsu Jeugd
Ferris Donker 11-7-2009 Jiujitsu Wit Wit/Geel 240 Zondag Jiujitsu Jeugd
Leon Willem 9-5-2001 Jiujitsu Wit Wit/Geel 240 Zondag Jiujitsu Jeugd
Gabriel Donkor 10-12-2009 Jiujitsu Wit Wit/Geel 240 Zondag Jiujitsu Jeugd
Lordwish Donkor 1-8-2008 Jiujitsu Wit Wit/Geel 240 Zondag Jiujitsu Jeugd
Pawan Bajnath 25-7-2000 Jiujitsu Wit/Geel Geel 280 Zondag Jiujitsu Jeugd
Zeynel Abdulamir 2-11-2010 Jiujitsu Wit Wit/Geel 240 Zondag Jiujitsu Jeugd

14 maart 2017

Op woensdag 29 maart en donderdag 30 maart is het Kyu-graden (banden)examen voor budolessen. (LET OP! Er wordt geen examen op dinsdag 28 maart gedaan, als je examen mag doen dan kun je dit op woensdag of op donderdag doen)
Woensdag 29 maart zijn de senioren karate/jiujitsu examen tijdens de les.

Op zondag 2 april zullen alle jeugd leden voor karate/jiujitsu kuy-graden (banden) examen doen.

Wanneer kan je examen doen? Jeugd Karate/ Budo die een bruine vuistje hebben mogen examen doen voor hun volgende band of als ze toestemming hebben gekregen van de leraar.
Bij Jiujitsu geven de trainers een uitnodiging om examen te doen.

Wil je meedoen met het examen dan kun je vanaf nu via onze evenementen kalander je opgeven voor het examen. www.unity.nl/evenementen/

Belangrijke gegevens die je nodig hebt om je in te schrijven;
Naam:…………………………………… Geboortedatum:…………………
Kleur band welke je nu draagt…………Maat band:…………………………
Sport die je beoefent:………………… Dag waarop je traint:……………

LET OP! Benoem de kleur band die je nu draagt!!!!!
LET OP! SCHRIJF OP TIJD IN!!!
Inschrijven kan tot 17 maart op vrijdag 24 maart krijgen alle deelnemers een e-mail met een tijdsindeling van het examen. Deze lijst kunt u ook dan ook terug vinden op onze website.
Kosten examen: € 11,00 (examen, band en diploma) dit betaal je op de dag van het examen.

Locatie: Dojo Unity99, Swalm 2, 3068 LH Rotterdam

Jouw “vriend”krijgt 4 weken onbeperkt sporten en kennis maken met Unity99 t.w.v. € 46,00
Jouw “vriend” betaalt geen inschrijfgeld t.w.v .€ 10,00
&
Besluit uw vriend(in) om lid te worden van Unity99/CF7Kamp,
dan ontvangt U 1 maand gratis sporten.

Samen sporten met iemand die je kent is nog leuker. Neem daarom je vriend, vriendin, familielid, collega of kennis mee . Voor iedere persoon die lid wordt ontvang jij een maand gratis sporten!
Deze actie is de hele maand FEBRUARI 2017 geldig.

Wordt jouw VRIEND LID lever dan deze voucher in bij je trainer!

Voor meer informatie kunt u contact opnemen info@unity99.nl of 010-8426090

CrossFit 7kamp en Mehrab Training System organiseren wederom een Olympic Weightlifting seminar!

Een absolute aanrader voor iedereen die beter wil worden met de olympic lifts!

Kosten: 50 euro
Start: 13:00 uur

Fundamentals of Olympic Weightlifting – 4-hour seminar
Sunday 29th of January, at CrossFit 7Kamp
Sign up now: info@unity99.nl or info@mehrabtrainingsystem.com

Zou je een keer met een karate toernooitje mee willen doen, maar je hebt nog niet zoveel
ervaring? Of heb je juist wel ervaring en wil je wedstrijd ritme opdoen? Dan is het Regenboog
toernooi van unity99 Rotterdam een mooie gelegenheid om op een leuke manier de competitie aan te gaan met leeftijdgenoten.

Locatie: Dojo Unity99 Swalm 2, Rotterdam
Datum: Zondag 5 februari 2017
Melden: 9:30 uur Start: 10:00 uur

Programma: Let op! De tijden van de poules worden vanaf 31 januari bekend gemaakt via mail, website Unity99.nl en FB van Unity99 Rotterdam.

Kosten: € 2,50 per Publiek gratis!

Inschrijven: Let op!!! Inschrijven kan alleen via onze website unity99.nl/evenementen hier vult u alle gegevens en betaalt u gelijk de € 2,50 via IDEAL.
Let op! Handschoenen en Bitje zijn verplicht! De dojo betreden met schoenen is verboden!
We hopen jullie te mogen begroeten tijdens dit leuke toernooi!